U9 – U11: Nemzetközi tornán vettek részt csapataink!

Két korosztályunk is útra kelt vasárnap, hogy részt vegyen az osztrák Wildonban megrendezett FSR Styrian Masters kupán. Fiatalabb csapatunk Hordós Attila utánpótlásedzőnkkel, míg az U11-es korosztályunk Odrobéna Péter utánpótlásedzőnk vezetésével mérettette meg magát a rangos csapatok mezőnyében, amely tornákon szépen helyt álltak fiataljaink, jár nekik a nagy gratuláció! Sajnos némileg beárnyékolta a torna lebonyolítását pár tőlünk független körülmény, azonban nagyon büszkék vagyunk a fiúkra, akik mindezek ellenére, mindvégig szem előtt tartották a sportszerűség és a játék iránti tiszteletet íratlan szabályait és méltóan képviselték klubunkat!

Szép volt fiúk!

HAJRÁ SC SOPRON!

A Ligneumban jártak labdarúgóink!

Kedden a Soproni Egyetem és a SMAFC 1860 vendége volt - a Ligneum Pódium rendezvénysorozat részeként - Kovács Kálmán, magyar válogatott és ifjúsági Európa Bajnok, 5x Magyar Bajnok labdarúgó, aki tagja volt az 1986-os világbajnokságon járt csapatnak is.
A közvetlen, tanulságos és tartalmas beszélgetésen az SC Sopron labdarúgói is megismerkedhettek Kovács Kálmán fiatalkori céljaival, az akkori edzésmódszerekkel, a profivá válás lépcsőfokával, a hazai és külföldi pályájával, mindazok nehézségeinek, tanulságainak és sikereinek tükrében.
Fiataljaink számára a beszélgetős délután egyik legnagyobb tanulsága és örök igazsága talán az volt, hogy az álmok és a célok csak úgy válhatnak valóra, ha teszünk is érte, hiszen szorgalom, alázat és a maximálisan beletett munka nélkül hiába várunk a csodára! A siker bennünk rejlik!

HAJRÁ SC SOPRON!